Namibië!
“Eindeloze zandvlaktes met enorme roodbruine duinen, tot weelderige begroeiing met zebra's, giraffen en olifanten, en zelfs een uitgestrekte ruige kustlijn. Dit unieke land staat bekend om zijn uitgestrektheid en verlaten karakter, wat het betoverend maakt. Met één van de laagste bevolkingsdichtheden ter wereld – slechts 2,4 inwoners per vierkante kilometer – is Namibië echt een oase van rust.”
Geweldig jonge en ambitieuze reisorganisatie met boots on the ground in Afrika. We hebben met hen gereisd door Zuid-Afrika en Namibië. Ze maakten geweldige ervaringen/activiteiten mogelijk die we anders zelf nooit zouden hebben ontdekt. Voor de volgende reis naar Afrika neem ik zeker weer contact met hen op.
We kozen voor Charlie’s Travels omdat we er snel en goed contact mee hadden, we gelijk een goed plan kregen dat ons aansprak, het een Nederlandse organisatie is die on the ground is én ze hebben een goede reputatie.
Onze zelfrijdende reis door Namibië en Botswana was een geweldige ervaring. We hebben genoten van de professionele communicatie van Charlie’s Travels voor, tijdens en na onze reis. Ze zijn duidelijk een ervaren reisagent en kennen de markt goed.